+3 (067) 60-98-758

Вітаю!

Я радий бачити Вас на сайті Салону-магазину «Файна підлога». Впевнений, що тут Ви з користю витратите свій час.

Чим ми відрізняємось від інших магазинів?

Куди б Ви не зайшли, скрізь на Вас очікує приблизно один і той же вибір різноманітних по ціні «штучних» покриттів: ламінату, лінолеуму, керамічної плитки або ж натуральної, проте неймовірно дорогої паркетної дошки.

Бажаєте більшого? Кращого? Дешевшого?

У нас Ви знайдете щось особливе, адже ми орієнтуємось на українських виробників справжньої дерев’яної підлоги – паркету, паркетної дошки, масивної дошки, тощо. А пропонуємо ми її за ціною, яка Вас приємно здивує!

Справжня дерев’яна підлога за ціною ламінату

Це цілком реально, хоч і виглядає неймовірним! Справді, більшість людей вважає дерев’яну підлогу надзвичайно дорогим задоволенням, тому дуже дивуються, коли бачать наші ціни.

В чому ж секрет?

Всі давно звикли думати, що ламінат коштує значно менше в порівнянні із натуральною дерев’яною підлогою. Тож, не маючи фінансової можливості для дорогої покупки, завжди майже автоматично обирали ламінат.

Та мало хто звернув увагу на те, що в останні роки багато чого змінилося

Чомусь непоміченим лишився той факт, що співвідношення ціни між паркетом і ламінатом значно змінилося, і зовсім не на користь останнього.

«Дешевий» ламінат вже давно перестав бути таким

Після того як подорожчав втричі (!) тільки за декілька останніх років (разом із ростом курсів іноземних валют). В той же час, ціна вітчизняного паркету тривалий час взагалі не змінювалась, а зростати почала лише із ростом цін на деревину та електроенергію. Втім, ні про яке подорожчання втричі тут і мови немає.

Пряма і ексклюзивна співпраця дозволяє нам продавати паркет по цінам заводів-виробників. Окрім того, це також дає змогу контролювати якість продукції «від станка».

Запрошую Вас самостійно переконатися, що ціна на наш паркет не лише відповідає його якості, а й не обтяжує Ваш гаманець.