Розповідає
Власник і управляючий
Салону-магазину "Файна підлога"
Роман Боришкевич

В умовах сьогодення це виглядає майже неймовірним. І навіть у мене, досвідченого продавця підлоги, досі визиває щирий подив. В це дійсно важко повірити. Ну хіба може якісна дерев’яна підлога коштувати на рівні ламінату? В чому ж секрет?

Дерев’яна підлога завжди асоціювалася із престижем, достатком і високим статусом. Тому не дивно, що більшість людей вважає її надзвичайно дорогим задоволенням. В принципі, це так і є. Однак в кожному правилі існують виключення. Про них я і хочу Вам розповісти далі.

Деревяна підлога – це дороге задоволення? – Далеко не завжди!

Думка, що ламінат значно дешевший в порівнянні із натуральною підлогою, вкоренилася давно. Тому покупці із невисоким достатком часто навіть і не розглядають можливості купівлі паркету. А дарма …

В Україні зараз склалися цікава ситуація. На відміну від Європи, тут Вам не потрібно бути багачем, щоб мати дерев’яну підлогу. За скромні кошти можна стати власником паркету, якому багато хто б позаздрив.

Така підлога може десятиліттями бути символом Вашого чудового смаку, успішності і достатку. Вона точно буде високо оцінена іншими. І Ви теж постійно відчуватимете гордість, дивлячись на неї.

Чи відчуєте Ви ті ж емоції, поклавши дешевий ламінат?

«Дешевий» ламінат вже давно перестав бути таким.

Мало хто звернув увагу на те, що в останні роки багато чого змінилося. Майже непоміченим лишився той факт, що співвідношення ціни між паркетом і ламінатом значно змінилося, і зовсім не на користь останнього.

Ламінат подорожчав втричі (!) тільки за декілька останніх років (разом із ростом курсів іноземних валют). В той же час, ціна вітчизняного паркету тривалий час взагалі не змінювалась, а зростати почала лише із ростом цін на деревину та електроенергію. Втім, ні про яке подорожчання втричі тут і мови немає.

«Made in Ukraine»

Вибір українського виробника – це сьогодні не лише патріотичний, а й мудрий та далекоглядний крок! В останні роки спостерігається активне зростання вітчизняної деревообробної галузі. З’являються нові виробники, які пропонують сучасні та доступні, а головне – якісні товари.

Із усього розмаїття цих пропозицій, я зупинюся на тих, які дозволять Вам реально заощадити.

Малий, зате вдалий.

Перший з варіантів – вибір традиційного дубового паркету. Він є самим недорогим видом дерев’яної підлоги. Суттєво заощадити дозволить короткий (довжиною від 15 до 30см.) паркет 2-3 сорту шириною 4-5см. Такий паркет можна придбати в діапазоні 150-250 грн./м. А це ж вартість зовсім дешевого ламінату!

Відрізняється такий паркет від дорожчих на 200-300 грн./м. аналогів лише візуально. Розмір паркетин менше, а текстура деревини більш природніша (зустрічаються невеликі сучки та перепади забарвлення). Всього-то! А ось усі характеристики і переваги, які якраз-то і відрізняють дерев’яну підлогу від всіх інших, лишаються ті ж самі.

Окрім того, такий паркет має ще й такий плюс: чим він дешевше, тим менше, а отже практично взагалі не буде реагувати на сезонні коливання вологості (на паркеті великого розміру можуть виникнути щілини).

Зацікавив такий паркет?

Детальнішу інформацію, разом із моєю ціновою пропозицією, Ви знайдете тут:

Читати детальніше

Чи варто переплачувати за більший розмір паркетин та бездоганну (однак і менш природну) текстуру? Чи є резон виключно задля гарної «картинки» купувати недовговічну підробку «під дерево» (мова про ламінат)? - Вирішувати Вам.

В ногу з часом

Не подобається вигляд класичного паркету? Хочеться чогось сучаснішого за ті ж гроші? Є вихід!

Мій наступний варіант – це стильна та сучасна паркетна дошка з цільного масиву дерева, так звана масивна дошка.

Масивну дошку з цінних порід деревини (дуб, ясен, різноманітні екзотичні породи) прийнято відносити до покриттів для підлоги преміум-класу. Її вартість іноді шокує пересічного покупця. Та не варто поспішати із висновками – і тут є свої виключення!

Нове – це добре забуте старе.

Така ж сама масивна дошка, тільки зроблена із сосни, буде коштувати в межах 250-350грн./м. І це при тому, що вона виготовляється і фарбується під індивідуальне замовлення, і у будь-який колір на Ваш вибір. Безкоштовно!

Ви отримуєте повністю готову до вкладання дошку – тоновану і покриту захисним покриттям.

Зацікавила така паркетна дошка?

Детальнішу інформацію, разом із моєю ціновою пропозицією, Ви знайдете тут:

Читати детальніше

Вважаєте сосну м’яким деревом? Дарма! Вона здавна була основним будівельним матеріалом в наших краях, і не просто так. Майже кожна хата в наших селах має соснову підлогу. І ця підлога служить десятиліттями! Чи прослужить стільки навіть найкращий ламінат?

Сучасне виробництво дозволяє обробляти сосну значно якісніше, точніше і елегантніше, ніж це робилося раніше. А сучасні захисні покриття надають їй значно вищої стійкості до механічних пошкоджень.

Незаслужено забута.

Сосна все-таки не вселяє у Вас впевненості? Шукаєте твердіший матеріал?

Що ж, і тут я знайшов цікавий та, головне, доступний вихід!

Ту ж масивну дошку виготовляють також з берези, яка в два рази твердіша за сосну! По своїм характеристикам вона вже не набагато поступається дубу, а ось коштує в рази дешевше – в межах 400-550 грн./м. Нагадаю – в дану ціну вже включено підбір необхідного Вам кольору дошки, її тонування і покриття захисним шаром. Вам лишається тільки покласти її на підлогу.

Масивна дошка з берези приваблює покупців своєю якістю і достатньо низькою ціною. Виглядає вона дуже привабливо, адже має вражаюче тонку текстуру незвичного кольору. Вибір відтінків коливається в діапазоні від світло-кремового тону до насиченого жовтого кольору, який багато в чому нагадує мармур. Така підлога здатна створювати в приміщенні світлу сонячну атмосферу. Вона чудово підійде для оформлення спальні та вітальні, роблячи інтер’єр більш яскравим та повітряним.

Важливо відмітити, що березова деревина гіпоалергенна та має яскраво виражені бактерицидні властивості. Всі ми чудово знаємо смак березового соку, який несе велику користь для здоров’я, а також є унікальним природним антисептиком, популярним в косметології. Ті ж властивості притаманні і самій деревині берези, тому вона активно використовується для виробництва дитячих меблів в усьому світі. Тож березова підлога – ідеальний варіант для дитячої кімнати, особливо якщо дитина вже почала активно повзати та грати.

Зацікавила така паркетна дошка?

Детальнішу інформацію, разом із моєю ціновою пропозицією, Ви знайдете тут:

Читати детальніше

Висновок

Дерево дорожчає з кожним днем, тому з часом колишні пропорції ціни паркету відносно ламінату поступово відновляться. Та саме зараз Ви маєте чудову, майже унікальну нагоду – раз і назавжди змінити свою оселю. Не проґавте свій шанс!