Де купити ламінат в м.Рівне по найкращій ціні?

Розповідає
Власник і управляючий
Салону-магазину "Файна підлога"
Роман Боришкевич

Як придбати класний ламінат за найнижчою ціною? - Це питання бентежить кожного другого покупця підлоги. І раз Ви читаєте цю статтю - тоді, скоріше за все, і Вас також.

Справді, кому б не хотілося "сходу" знайти супер-пропозицію (значно нижче існуючих ринкових цін) і швидко придбати якісний ламінат за найкращою ціною?

Але чи всім так щастить? - я гадаю одиницям. "Обхід" магазинів може зайняти дуууже багато часу. І далеко не факт, що знайдеться якась справді супер-пропозиція - в кращому разі просто хороша ціна.

Та Вам таки пощастило!

До дев’ятої річниці відкриття салону «Файна підлога» у м.Рівне, я пропоную своїм покупцям ексклюзивні знижки на увесь асортимент магазину!

Для того щоб моя пропозиція краще відповідала Вашим потребам, вкажіть будь-ласка свої пріоритетні цілі (колір, ціна, і т.п.) в анкеті (натисніть на кнопку нижче) – і я підготую для Вас підбірку різних варіантів із суттєвою знижкою!

Заповнити анкету

Увага! Це важливо:

  1. Знижка є індивідуальною та надається вибірково (далеко не кожному!). Це означає, що при звичайному зверненні в магазин - Вас обслуговуватимуть по звичайним цінам (без знижок!)
  2. Розмір знижки індивідуальний для кожного і залежить від об’єму та типу Вашого замовлення.
  3. Строк дії як знижки так і акції - строго обмежений. Не втрачайте часу і своєї нагоди!

 

Ще не визначилися із ламінатом, який Вам потрібен?

Погано орієнтуєтесь в діючих цінах? Не знаєте на які характеристики необхідно звертати увагу? Ніяк не можете визначитись із кольором? Все переживаєте як не прогадати?

Ну, все це – звична річ для тих, хто купує ламінат вперше…

Пропоную Вам ознайомитися із моїми короткими навчальними уроками, присвяченими основним етапам вибору та купівлі ламінату. Перейдіть на сайт prolaminat.com.ua, лишіть свою електронну адресу і отримайте на неї уроки. На вивчення кожного з них у Вас піде не більше 15 хв.

Уроки побудовані у надзвичайно простому форматі покрокових інструкцій на зразок "роби раз – роби два". Я буквально візьму Вас за руку і проведу через весь процес вибору ламінату, розповідаючи про всі нюанси і "підводні камені". Всього 5 коротких уроків - і вибір ламінату перестане бути для Вас проблемою!

Отримати уроки

Ну а коли Ви вже будете готові – знову повертайтеся сюди та заповнюйте анкету. Моя супер-пропозиція чекатиме на Вас!

Однак не баріться – акція не безкінечна…